• Neden Pilates Eğitmeni Olmalıyım?

  Yaptığınız egzersizlerle bedeninizi zihinsel olarak kontrol edebilmeyi öğrenirsiniz. Kullandığınız doğru nefes teknikleriyle de kaslarınızın kuvvetini destekler, bedensel esnekliğe sahip olursunuz. Hissettiğiniz bu iyilik halini başka insanlara kazandırarak, onların bedenlerini fark etmelerini sağlarken hem kendinize hem de başkalarına faydanız olur. Bu arada da maddi bir kazanç sağlamış olursunuz.

  pilates eğitimi, pilates eğitmenliği,üniversite onaylı pilates kursu
 • Adana’da En iyi oyun terapisi eğitimini ararken ilk olarak internette araştırdıktan sonra eğitimi alan arkadaşlarınızdan referans almanız çok önemlidir. Adana’da oyun terapisi eğitimini örgün olarak veriyor mu? Oyun terapisi eğitimi aldıktan sonra uygulama yaptırıyor mu? Örgün oyun terapisi eğitiminden sonra online olarak size destek veriyor mu? Başka zamanlarda düzenlenen oyun terapisi eğitimlerine ücretsiz katılmanıza imkân tanıyor mu? Sorularına cevap vermenize gerekmektedir. Bizim araştırmalarımızda Adana ‘da oyun terapisi uygulayıcı eğitimini kariyer akademi Adana ya da omurboyueğitimden alabilirsiniz. Bu iki kurum hem online hem de orgun olarak oyun terapisi uygulayıcı eğitimi vermektedir. Yukarıda sorduğumuz tüm sorularda olumlu cevap vermektedir.

  oyun terapisi, üniversite onaylı eğitim,oyun terapisi uygulayıcı eğitimi
 • MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OKULLARDA VE HALK EĞİTİMDE NASIL EGZERSİZ AÇILIR?

   Milli eğitim müdürlüğünde egzersiz açarken dikkat edilecek hususları ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağız.  Milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullarda egzersiz açarken ya da halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyen öğretmenlerimiz dikkatlice okumalıdırlar. Aşağıda milli eğitime bağlı özel ve devlet okulları ile halk eğitim merkezlerinde kurs açmak için gerekli bilgiye aşağıda bulabilirsiniz. 

  milli eğitim bakanlığı, okullarda egzersiz, halk egitimde kurs
 • Milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullarda çalışan öğretmenler aşağıdaki kriterleri sağladıktan sonra okullarında ve halk eğitim de egzersiz ve kurs açabilirler.Milli eğitime bağlı okullarda çalışan öğretmenlerde etkinliklerde görev alabilmesi için aranan nitelik ve şartlar;Milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullarda aşağıda yönetmelik maddelerinde geçtiği gibi etkinlik, egzersiz ve kurs açmak için ilk olarak alan öğretmeni olmak, alan öğretmeni yoksa ya da egzersiz açmak istemiyorsa diğer kriter devreye girmektedir. 

  egzersiz, kurs, halk eğitim, milli egitim