• Uluslararası Geçerli Sertifika Nedir?, Ne İşe Yarar? Son zamanlarda adını sıkça duyar olduğumuz "Uluslararası Geçerli Sertifika" ne kadar geçerli ve güvenilir mi? 

  Uluslararası Geçerli Sertifika,Uluslararası Sertifika Güvenilir mi?,
 • Yaratıcı drama eğitmen eğitimi ile milli eğitim bakanlığına bağlı özel ve devlet okulları ile halk eğitim merkezlerinde egzersiz ve kurs açabilme imkânınız bulunmaktadır. Yaratıcı drama eğitimi aldıktan sonra iş dünyasında, insan kaynaklarında ve tiyatro kurslarında da çalışabilirsiniz.

  online eğitimi yaratcı drama eğitimi
 •           Aile danışmanlığı eğitim programımız, MYK'nın tanımladığı aile danışmanının yetişme sürecine uygun olarak hazırlanmıştır. Bundan dolayı aile danışmanlığı eğitimimiz hem aile ve sosyal politikalar bakanlığının standartlarını hem de MYK standartlarını sağlamaktadırlar.Tüm bu nedenlerden dolayı aile danışmanlığı eğitimimize katılmanızı bekleriz. Ailelere profesyonel hizmet verdiğiniz ve vereceğiniz süreçte sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

  aile danışmanlığı kursu,online aile danışmanlığı eğitimi
 • Bilişsel davranışçı terapi (BDT) ile ortaya konulan tedavi yöntemlerinin etkinliği bilimsel olarak sınanmış ve yüzlerce klinik araştırmayla bu tekniklerin birçok ruhsal rahatsızlıkta etkili olduğu gösterilmiştir. Bundan dolayı Bilişsel terapi ruhsal rahatsızlıkları açıklarken ve nedenlerini araştırırken psikoloji biliminin verilerine dayanır. BDT günümüzde psikoterapi alanında en önde gelen yaklaşımlardan birisi haline gelmiştir.

   

             Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini şimdi online olarak alabilirsiniz. Online BDT eğitimi a- senkron sistemler üzerinden alabilir. isterseniz ücretsiz olarak örgün BDT eğitimine katılabilirsiniz. 

   

                  Bilişsel davranışçı terapi nedir, Bilişsel davranışçı terapi sertifikası nereden alınır, Bilişsel davranışçı terapi eğitimine kimler katılabilir, Bilişsel davranışçı terapi sertifika programının içeriği nedir, Bilişsel davranışçı terapi eğitimini niçin almalıyım, BDT’nin diğer psikoterapi türlerinden farkı nedir, BDT ile hangi hastalıklar tedavi edilir, Bilişsel davranışçı terapi sertifikası ne işe yarar,Bilişsel davranışçı terapi sertifikasını kim veriyor gibi soruların cevabı omurboyuegitimde’de.

  bdt , bdt eğitimi, bilisel davranışcı terapi eğitimi, terapi, eğitimi
  • Kontenjan: Maksimum 25000 (25bin) kontenjan dolmuştur.
  • Ek Kontenjan: Maksimum 5.000 kişi ile sınırlıdır. Son "450" kontenjan. Kontenjanlar Dolmuştur.
  • Eğitimin Ücreti: ÜCRETSİZ.
  • Eğitim İşleyişi: Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Online.

   

  Öğrenci Koçluğu Eğitimi, Öğrenci Koçu Nasıl Olunur?, Öğrenci Koçu ve Eğtiim Danışmanı Olmak, En Kapsamlı ve En İyi Öğrenci Koçluğu Eğitimi
 • Sertifika; bir kursa katılıp, başarı ile bitirenlere verilen belge, öğrenim belgesidir. Yani kişinin bilgi gerektiren herhangi bir konuda niteliğini gösteren ya da kendisine verilmiş olan bir hakkı belirten belge demektir. Sertifika yetkinlik ve yeterliliğin ölçüsüdür. Sertifikalarınızı aldığınız kurumlar çok önemlidir. Eğitim kurumlarının en üstü olan üniversitelerden sertifika almak sizleri her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Çünkü konu uzmanları, eğitimler ve materyallerin yetkinlikleri daha yüksektir. Üniversite onaylı sertifika programları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

  sertifika, sertifika nedir, üniversite onaylı sertifika, geçerli sertifika
 • Aşçılık mesleğine olan ilgi her gecen gun artmaktadır.  İş bulmanın zor olduğu günümüzde aşçılık mesleği iş arayanlar için yeni bir kapı olmuştur. Birçok kurum dışarıdan yüksek maliyetlerle yemek söylemek yerine iş yerlerinde aşçı çalıştırmak istemektedir. Aşçılık sertifikasına sahip olan kişiler otellerde, ofislerde, fabrikalarda kısaca birçok kurumda çalışma imkânı bulmaktadır.

  aşçılık eğitimi, aşçı nasıl olunur
 • Hasta ve yaşlı bakım eğitimi üniversite onaylı olarak verilmektedir. Hasta ve yaşlı bakım eğitimini uzaktan eğitim platformundan online olarak alabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden eğitime katılabilirsiniz. Eğitim sonunda üniversite onaylı 560 saatlik hasta ve yaşlı bakımı sertifikasına sahip olursunuz. Bu sertifika ile tüm özel ve kamu kurumlarında iş bulma imkânınız bulunmamaktadır.

  hasta yaşlı bakımı, hasta bakıcısı, iş garantili eğitim, iş garantili kurs
 • ÖĞRENCİ KOÇLUĞU OFİSİ NASIL AÇILIR?

   

  Öğrenci koçluğu ofisi nasıl açılır? Öğrenci koçluğu ofisi açmak için hangi evraklar gereklidir? Öğrenci koçluğu ofisi açmanın maliyeti ne kadardır? Öğrenci koçluğu açmak kazançlı bir iş midir? Öğrenci koçluğunu nedir? Öğrenci koçluğunu kimler yapabilir? Öğrenci koçluğu eğitimini neden üniversite onaylı almak gerekir? Öğrenci koçları aylık ne kadar kazanır? gibi soruları sizlerde merak ediyorsanız gelin hep birlikte inceleyelim.

  öğrenci koçluk merkezi,öğrenci koçluğu ofisi, öğrenci koçluğu
 • Neden Pilates Eğitmeni Olmalıyım?

  Yaptığınız egzersizlerle bedeninizi zihinsel olarak kontrol edebilmeyi öğrenirsiniz. Kullandığınız doğru nefes teknikleriyle de kaslarınızın kuvvetini destekler, bedensel esnekliğe sahip olursunuz. Hissettiğiniz bu iyilik halini başka insanlara kazandırarak, onların bedenlerini fark etmelerini sağlarken hem kendinize hem de başkalarına faydanız olur. Bu arada da maddi bir kazanç sağlamış olursunuz.

  pilates eğitimi, pilates eğitmenliği,üniversite onaylı pilates kursu