Eğitim Alanları

Yaygın Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık

Türkiye’nin 18 ilinde şubesi olan en kapsamlı ve yaygın eğitim ve psikolojik danışmanlık şirketiyiz. Türkiye’nin 56 şehrinde örgün eğitimler açmış tek kurum olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız.

Karma Eğitim

Karma Eğitim Metodu

Tüm eğitimlerimizde karma eğitim metodu ile öğrenme garantisi veren tek kurumuz. Öğrencilerimize online ve örgün eğitimlerle her zaman destekliyoruz. Online eğitimlere katılan kursiyerlerimize örgün eğitim ve süpervizyon desteği sunuyoruz.

Online Eğitim Platformu

Online Eğitim Platformu

Türkiye’nin en gelişmiş online eğitim platformu ile sizlere her zaman en kaliteli yayın ve içerik imkanı sunuyoruz. Tüm eğitimlerimizde sınırsız doküman, kaliteli içeriklerimiz ve online desteklerimizle öğrencilerimizi destekliyoruz. İsteyen öğrencilerimize tekrar tekrar derslere katılma hakkı veriyoruz.

Güncel Online Eğitim

Güncel Online Eğitim

Online eğitim platformumuzu her zaman güncel tutuyor ve siz öğrendik diyene kadar öğrenme panellerinizi açık tutuyoruz.

Uygun Fiyatlı Eğitim

Uygun Fiyatlı Eğitim

Toplumumuzun her kesimi eğitimlerimizden faydalansın diye kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla eğitim vermeye çalışıyoruz. Nitelikli personel yetiştirmek amacıyla toplumun her kesiminin ihtiyaç duyduğu eğitimleri hazırlıyoruz. Eğitimler sonunda sertifikalarınız anlaşmalı üniversiteler tarafından yollanıyor. Bu şekilde aldığınız eğitimleri Türkiye’nin en yetkin kurumları tarafından onaylanmış oluyor.

Esnek Ödeme Planları

Esnek Ödeme Planları

Eğitimlerimizden herkes faydalanabilsin diye esnek ödeme planları oluşturabiliyoruz. Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar taksitlendirme imkanı sunuyoruz. 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) SSL sertifikasına sahip olup, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR