• Türkiye'nin En kapsamlı eğitim platformu www.omurboyuegitim.com sitesinde online eğitime nasıl giriş nasıl yapılır? Online Eğitime giriş yaparak hemen uzmanlık eğitimlerimizi tamamlayabiliriz.

  online eğitim, online eğitime giris, uzmaktan egitim, uzaktan eğitim platformu,
 • Eylül 06, 2021

  aile danışmanlığı merkezi, aile danışmanlığı merkezi nasıl açılır
 • Ücretsiz Montessori Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın.

  Ayrıntılı bilgi için hemen ileitime geçiniz.

   

  montessori, montessori eğitimi, ücretsiz montessori eğitimi, üniversite onaylı montessori eğitimi
 • Nisan 16, 2021

  En iyi terapi eğitimi kapsamında bilişsel davranışçı tedavi eğitimi, oyun terapisi eğitimi, bağımlılık terapisi eğitimi, Psikianalitik terapi eğitimi, masal terapisi eğitimi, çözüm odaklı terapi eğitimi, imago terapi ve grupla psikolojik danışmanlık eğitimi gibi daha onlarca terapi eğitimlerini bulabilirsiniz.

  terapi eğitimleri, en iyi terapi eğitimleri
 • Aile danışmanlığı sertifikası alanların yorumlarınından bazılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

  Aile danışmanlığı sertifikası alanların yorumları  ve daha fazlası için eğitim danışmanlırımızla iletişime geçebilirsiniz.

  Aile danışmanlığı sertifikası alanların yorumlarında yazım hataları düzeltilerek yayımlanmıştır.

  aile danışmnalıgı yorumları,aile danışmanlığı eğitimi yorumları, Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası Alanların Yorumları
 • Şubat 08, 2021

  Eğitim Yönetimi Sertifika Kursu Yönetmeliği Nedir? Yeni yönetmelik ile okul yöneticisi seçme ve görevlendirmede artık "Eğitim Yönetimi Sertifikası" zorunlu hale geldi.

  eğitim yönetimi sertifikası, eğitim yönetimi sertifika kursu programı, eğitim yönetimi sertifikası,
 • Yaşam Koçluğu Nedir? Yaşam Koçu Kime Denir ve Nasıl Olunur? Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Yaşam Koçluğu ve Eğitimini yakından inceleyelim.

  yaşam koçu nasıl olunur?,yaşam koçluğu eğitimi,en iyi yaşam koçluğu eğitimi,yaşam koçu özellikleri
 • Çok ilgi gören ücretsiz yaşam koçluğu eğitimi hakkında en çok sorulardan birisi de eğitimin sertifikalandırması konusuydu. Peki ücretsiz yaşam koçluğu eğitimini nasıl sertifikalandırabilirsiniz? İşte detaylar.

  Ücretsiz Yaşam Koçluğu Sertifikası, Yaşam Koçluğu Eğitimi
 • TERS YÜZ ÖĞRENME MODELİ (FLIPPED LEARNING)

  Flipped Learning, yenilikçi, bağımsızlıklarına düşkün, dünyadaki akranlarıyla kolayca iletişim kurabilen, teknoloji ile iç içe büyüyen Y ve Z kuşaklarının ihtiyaçlarına cevap verebilen bir eğitim modeli olarak nitelendiriliyor.

  ters yüz eğitim,ters yüz eğitim modeli nedir,ters yüz eğitimin faydaları,ters yüz eğitim modeli ne işe yarar?
 • Teknolojinin gelişimi her alanda olduğu gibi eğitim alanını da etkilemektedir. Son yıllarda öğrenme alanındaki dikkat çeken yaklaşımlardan biride ters yüz öğrenmedir. (2015 yılının başındandır bu model ömür boyu eğitim merkezi tarafından uygulanmaktadır). Ters yüz öğrenme (TYÖ), kısaca grup öğrenmesinden ziyade bireysel öğrenmeyi merkeze alan bir pedagojik yaklaşım olarak tanımlanabilir. Ters yüz öğrenme, öğretmenin hazırladığı videolarla sunularak, öğretmen- öğrenci arasında yüz yüze geçirilecek zamanın daha anlamlı ve zengin öğrenme oluşturmasını sağlamaktadır. Bu öğrenmede her öğretmen ve öğrenci için geçerli olan tek bir stratejide yoktur. Bu nedenle ters yüz öğrenme, stillere, koşullara ve yöntemlere göre adapte edilebilir. Her öğretmen ters yüz öğrenme şekillerini öğrencileri için bireyselleştirebilir. Bununla beraber öğretmene de güçlü yanlarını gösterme fırsatı sunar. Bu çalışmada ters yüz öğrenmenin tanımı, temel unsurları, içerik kategorileri, Bloom taksonomisiyle uyumu ve bazı uygulama modelleri açıklanarak tartışılmıştır.

   

   

   

  ters yüz öğrenme, ters yüz öğrenme modeli, Flipped Learning, Ters yüz öğrenme