Üniversite OnaylıYaşam Koçluğu Eğitimi (TOBEV - Devlet Üniversitesi Onaylı)
Üniversite OnaylıYaşam Koçluğu Eğitimi (TOBEV - Devlet Üniversitesi Onaylı)

Yaşam Koçluğu Eğitimi (Üniversite Onaylı)

5,00
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺4.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.250,00(KDV Dahil)
₺418,89 'den başlayan taksitlerle

Üniversite Onaylı Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikasını başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

   

  

   

 

YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ SERTİFİKA KURSU 

   

  

   

 

Hayatın karmaşık dönemlerinde, bireylerin kendi potansiyellerini keşfetmelerine ve en iyi hayatlarına doğru ilerlemelerine yardımcı olma arzusu taşıyanlar için "Yaşam Koçluğu Eğitimi" sunuyoruz. Bu eğitim, üniversite onayıyla taçlandırılmış bir program olup, katılımcılara yaşam koçluğunun temel prensiplerini, etik kurallarını, iletişim becerilerini ve koçluk tekniklerini detaylı bir şekilde öğretmekte ve onları profesyonel yaşam koçluğu yolculuğuna hazırlamaktadır.

Eğitimimiz, bireylerin kendi iç dünyalarını anlamalarına, hedeflerini belirlemelerine ve bu hedeflere ulaşma süreçlerini planlamalarına yardımcı olma konusunda bilgi ve beceri kazandırır. Katılımcılar, koçluk seanslarını nasıl düzenleyecekleri, müşteriyle nasıl etkili bir ilişki kuracakları ve koçluk sürecini nasıl yönetecekleri konularında derinlemesine bilgi sahibi olacaklardır.

Bu sertifika programı, sadece teorik bilgi sunmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek yaşam koçluğu seanslarında uygulanabilecek pratik teknikler ve araçlar da sunar. Eğitimin sonunda, katılımcılar üniversite onaylı bir sertifika ile ödüllendirilir ve bu sertifika, yaşam koçluğu alanında profesyonel bir kariyer yapmak isteyenler için güçlü bir başlangıç sağlar.

Eğer hayatınızı ve diğerlerinin hayatını olumlu bir şekilde değiştirmek, insanlara yol göstermek ve onların en iyi versiyonlarına dönüşmelerine yardımcı olmak istiyorsanız, bu eğitim tam size göre.

 

 

Kişinin başarılı ve mutlu bir yaşam sürebilmesi için yaşama becerisini ve farkındalığını arttırmaya, iç kaynaklarına ulaşma ve bunları hedef ve istekleri doğrultusunda kullanmasına destek sağlayan özel bir süreç olduğu için bizde sosyal sorumluluk kapsamında Yaşam Koçluğu Eğitimini Ücretsiz olarak vermiştik.


Yaşam Koçluğu Eğitiminin; 

•    Son dönemde çok popüler olması
•    Kendimizi geliştirmek istememiz ve yeni bir meslek sahibi olma imkânı sunması bize bu kararı vermemize yardımcı olmuştu.

 

 

Yaşam koçluğu eğitimini başarılı ile tamamlayan öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini devlet üniversitesi tarafından sertifikalandırabilirler.

Türkiye ömürboyuegitim vakfı ile yaptığımız protokol kapsamında eğitimlerini sertifikalandırmak isteyen kursiyerlere vakıf destek olarak indirimli bir fiyat oluşturduk.

Sizlerde eğitimlerinizi devlet üniversitesinden sertifikalandırmak isterseniz eğitim danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

05072046182     05072046183
03224580458     05422046182

 

KOÇLUK STANDARTLARI BELİRLENMİŞ BİR MESLEKTİR

29/6/2013 – 28692 tarihli resmi gazetede duyurulmuştur; KOÇ ulusal meslek standardı (standart kodu : 13UMS0318-6), sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş, MYK İş ve Yönetim Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.
 
İlgili kararı görmek için tıklayınız.