Üniversite OnaylıUluslararası Geçerli Hasta Yaşlı Bakım Sertifikası
Üniversite OnaylıUluslararası Geçerli Hasta Yaşlı Bakım Sertifikası

Uluslararası Geçerli Hasta Yaşlı Bakım Sertifikası

0,00
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺5.750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.500,00(KDV Dahil)
₺580,00 'den başlayan taksitlerle

Almanya ve Diğer Avrupa Ülkelerinde Geçerli 

Uluslararası Hasta Yaşlı Bakım Elemanı Eğitimi Sertifikası

   

  

   

 

Uluslararası Geçerli Hasta Yaşlı Bakım Sertifikası

   

  

   

Yeni meslek arayışı içerisine girmek isteyen ve yurt dışına çıkmak isteyenler için en çok tercih edilen alanlardan biride Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi diyebiliriz.

Ülkemizde özel ve devlet huzurevlerinin artması ve yaşlılarımızın bu alanda gerekli gereksinimlerinin karşılanacağı kurumların varlığı bu alanda hizmet edecek bireylere de ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır. 

 

Uluslararası Geçerli Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Sertifikası 

Genç, orta yaş fark etmeksizin yurt dışına çıkmanın alternatif ve belki de en kolay yollarından bir tanesi de Uluslararası Geçerli Yaşlı Bakım Sertifikasına sahip olunmasıdır diyebiliriz. Bu alanda çalışmanızı sağlayacak resmi evrakı da E-Devlet onaylı olarak sizlere sunmaktayız.

 

Uluslararası Geçerli Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Sertifikası Nasıl Alınır?

 

Yaşlı bakım sertifikanızı Kariyer Polikliniği - Omurboyuegitim.com  bünyesinde online eğitiminizin sonunda rahatlıkla alabilirsiniz. Eğitim programımıza dahil olmak isteyen kursiyerlerimiz eğitimi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 20 dakika içerisinde kayıt işlemleri tamamlanıp kursiyerlerimize özel panelleri açılmaktadır. Eğitiminde süre kontrolü sizlere ait olup dilediğiniz zaman eğitim programınızı bitirebileceksiniz.

 

Eğitiminizin sonunda olacağınız sınavdan 50 puan ve üzeri almanız başarılı sayılmanız için yeterli olabilmektedir. Online olarak gerçekleşecek olan sınavda tüm aksilikler göz önünde bulundurularak sizlere 5 defa sınava girme hakkı da tanımlanmaktadır. Eğitiminizin sonunda alacağınız yaşlı bakım eğitimi sertifikası üniversite onaylı olup e devlet sistemi üzerinden de sertifika kontrolünüzü rahatlıkla sağlayabilmektesiniz.

 

Türkiye'de Hasta Yaşlı Bakım sertifikanız 560 saatlik eğitim müfredatına sahip olmaktadır. Yurt dışında kullanılması için 560 saat bazen yetersiz görülmekte olmasından kaynaklı 1950 saatlik olarak da sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

 

Yaşlı Bakım Sertifikası İle Neler Yapabilirim

Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Sertifikası Üniversite onaylı yaşlı bakım sertifikanız ile öncelikle kamu ya da özel alanda çalışma ortamı bulabilmektesiniz. Aldığınız sertifika sizlere yaşlı bakım alanında resmi olarak çalışma fırsatı sunabilmektedir. Yaşlı bakım merkezlerinde, hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde ve evde yaşlı bakımda sertifikanızı kullanabilir. Yurt dışında çalışma fırsatı da bulabilmektesiniz.

 

Çalışacağınız alanda yaşlı bakıcı olarak geçip yaşlıların ihtiyaç süreçlerinde sizlere büyük özveri düşmektedir.

 

Uluslararası Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Sertifikası bu alanda çalışmak isteyen bireyler öncelikle bu işi yapabilme gücünü kendisinde bulup insanların yaşlandıkça çocuklaştığını unutmayarak stres yönetiminin de güçlü olması gerekebilmektedir.

Mesleğini icra etmede ek olarak eğitiminizin yanında alanınızı destekleyecek hijyen eğitimi sertifikası ve stres yönetimi sertifikası alarak da gelişiminizi destekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla