SÜPER PAKET - 9 EĞİTİM

SÜPER PAKET - 9 EĞİTİM

5,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺27.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺16.500,00(KDV Dahil)
₺1.650,00 'den başlayan taksitlerle

SON BAŞVURU TARİHİ : 28 EKİM 2023  - CUMARTESi

Son 5 Kişilik Kontenjan Kalmıştır.

 

 

9 Eğitimden oluşan bu paketin içeriğinde aşağıdaki eğitimler vardır.

 

EĞİTİM ADI SERTİFİKA VEREN KURULUŞ
AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI
İMAGO TERAPİ EĞİTİMİ ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ
OBJEKTİF TESTLER EĞİTİMİ ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ
ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI
CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ
ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ
CİNSEL KİMLİK VE İSTİSMAR ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ
OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI
AİLE VE YAŞAM KOÇLUĞU ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI
TOPLAM 9 EĞİTİM  TOPLAM 9 AYRI SERTİFİKA

 

 

 

 

  1. Aile Danışmanlığı Eğitimi: Aile içi dinamikleri ve iletişim sorunlarını derinlemesine anlamak için gereken yetenekleri ve bilgiyi kazanın, aile bireylerinin birbirleriyle daha sağlıklı ilişkiler kurmasına yardımcı olun.

  2. İmago Terapi Eğitimi: İlişkilerdeki yaralı duygusal dinamikleri keşfedin ve çiftlerin birbirlerini daha derin bir seviyede anlamalarını sağlayarak ilişkilerini güçlendirin.

  3. Objektif Testler Eğitimi: Psikolojik değerlendirme ve tanılama için objektif test yöntemlerini öğrenin, bireylerin duygusal ve zihinsel durumları hakkında doğru ve güvenilir bilgiler elde edin.

  4. Öğrenci Koçluğu Eğitimi: Genç bireylerin akademik ve sosyal hedeflerine ulaşmaları için onlara rehberlik edin, motivasyonlarını artırarak başarıya ulaşmalarını destekleyin.

  5. Cinsel Terapi Eğitimi: Cinsel sağlık ve ilişkiler konusundaki sorunları ele alın, birey ve çiftlere daha sağlıklı ve tatmin edici cinsel yaşamlar sürdürmeleri için yardımcı olun.

  6. Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi: Danışanların sorunlarını değil, çözümlerini merkez alarak, hızlı ve etkili değişimler elde edebilmeleri için gereken teknikleri öğrenin.

  7. Cinsel Kimlik ve İstismar Eğitimi: Cinsel kimlik ve yönelimlerin çeşitliliğini anlayarak, cinsel istismar ve şiddet konularında bilinçlenin, mağdurlara yardımcı olun.

  8. Oyun Terapisi Eğitimi: Çocukların oyun aracılığıyla duygusal ve zihinsel sorunlarını ifade etmelerini sağlayarak, onların dünyalarını daha iyi anlayın ve terapötik destek sunun.

  9. Aile ve Yaşam Koçluğu Eğitimi: Bireylerin ve ailelerin günlük yaşantılarındaki zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olun, yaşam kalitelerini artırmak için gereken stratejileri öğrenin.

 

Bu eğitim uzman eğitmenlerimiz ve psikologlarımız tarafından hazırlanmış olup, alanında uzman Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar ve Doktorlar tarafından verilemektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla