STEM EGİTMEN EGİTİMİ SERTİFİKA KURSU

STEM EGİTMEN EGİTİMİ SERTİFİKA KURSU

5,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺1.490,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.200,00(KDV Dahil)
₺154,67 'den başlayan taksitlerle

Stem Eğitimi

Stem Eğitmen Eğitimi 

Stem Eğitmen Eğitimi Kursu 

Stem Eğitmen Eğitimi Sertifika Kursu 

100 Saat

STEM EĞİTMEN EĞİTİMİ SERTİFİKA KURSU

 

Üniversite onaylı STEM Eğitmen Eğitimini Ömür Boyu Eğitim olarak Ters Yüz Öğrenme Modeli ile vermeye başladık. Ömür Boyu Eğitim olarak eğitim ve danışmanlık alanında yeniliklerin ve inavasyonun öncüsü olmaya devam edeceğiz. Siz değerli öğrencilerimize en iyi eğitim hizmetini en kaliteli kurumlarla iş birliği yaparak geçerlilik ve güvenirlilik sıkıntısı olmadan vermeye devam edeceğiz.

STEM Eğitmen eğitimini www.omurboyuegitim.com internet adresinden ya da eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen satın alabilirsiniz.

STEM Eğitmen eğitimini satın aldığınızda eğitim danışmanlarımız sizleri arayarak kullanıcı adı ve şifrenizi verecekler ve uzaktan eğitim panelini kullanımını anlatacaklar. Sonrasında bir sorunuz olursa eğitim danışmanlarımız hep sizlerin yanında olacak.

En İyi STEM Eğitmen Eğitimi Ömür Boyu Eğitim iş birliğinde uzman eğitmenler ya da akademisyenler tarafından hazırlanmıştır. Yeşil perde teknolojisi ve ileri düzey canlı eğitim video oluşturma ekibimiz tarafından uzaktan eğitime sunulmuştur.

En kapsamlı STEM Eğitmen Eğitimini video eğitim, canlı eğitim, ücretsiz materyal ve dokuman desteği ile tamamlarsınız. Ücretsiz uygulama ve süpervizyon derslerine katılır, sonrasında yapılan sınavda başarılı olarak “Üniversite Onaylı STEM Eğitmen Uygulayıcı Sertifikasını” almaya hak kazanırsınız. Sonrasında isteyen tüm kursiyerlerimiz örgün STEM Eğitmen eğitimine ücretsiz olarak katılabilirler. 

Canlı eğitimlerimiz ile  süpervizyon ve uygulama derslerinin aylık planlamasını görmek için tıklayınız.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için eğitim uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

 

 

 

STEM Eğitimi nedir? STEM Eğitimi Kursunun amacı nedir? STEM Eğitimi Kursu ne işe yarar? STEM Eğitimi Kursunu kimler alabilir? STEM Eğitimi Kursunun istihdam alanları nelerdir?  STEM Eğitimi Kursunun kazanımları nedir? STEM Eğitimi Kursunun içeriği nasıldır? STEM Eğitimi Kursunun eğitim şekli, STEM Eğitimi Kursunun ücreti, STEM Eğitimi Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim? Gibi soruların cevabını öğrenmek ve STEM Eğitimine kayıt olmak için iletişime geçiniz.

  

SON BAŞVURU TARİHİ : 22 OCAK 2022  

Son 5 Kişilik Kontenjan Kalmıştır.

STEM EĞİTMEN Eğitimi Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

                                      

                                                                           

·         Kontenjan: Maksimum 15 kişi ile sınırlıdır.

·         Eğitimin Ücreti: 1200 TL

·         Eğitimin Süresi: Toplam 100 saat Eğitim ve Sertifika

·         Kredi Kartına: 9 Taksit imkânı

·         Alacağınız Belgeler: Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika verilecektir.

·         Bilgi ve Kayıt: 0322 234 9 234 ve 0507 204 61 82 ve 0507 204 61 83

·         Eğitim İşleyişi: Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Online

 

 

 

STEM NEDİR?

 

STEM disiplinler arası bir öğrenim yaklaşımıdır. Science-Fen, Technology-Teknoloji, Engineering-Mühendislik ve Mathematics-Matematik alanlarının baş harflerinden oluşmakta ve bu alanların birbirine entegre edilmesinde ortaya çıkan bir kavramdır. Farklı bir bakış açısıyla STEM; teorik bilgilerin pratiğe dönüştürülmesi yani yeni bir ürün ortaya koyulmasına STEM denir.


STEM eğitim sistemi teknik olarak ülkemizde ilkokul çağından beridir uygulanmaktadır. Ancak 2011 yılından itibaren ABD’den yayılan popüler bir eğitim sistemi olarak ismi STEM olarak devşirilmiş olup, dünya’da birçok okulda (ülkemizde’de aynı isimle eğitim sistemini uygulayan okullar mevcuttur) uygulanmaya başlamış bir eğitim sistemidir. Bu sistem sayesinde, öğrencilere Fen bilimleri, Matematik gibi dersleri ezber sisteminden çıkartıp, bilgilerin gerçek yaşamda uygulanabilirliği ve problem çözme tekniklerini/metodlarının geliştirilmesi, merak, araştırma ve yaratıcılık özelliklerinin öne çıkartılmasını hedef alınmaktadır.

  

STEM’E NEDEN İHTİYACIMIZ VAR?


               STEM eğitimi
; ekonomik anlamda ilerleme ve liderlik için insangücü ihtiyacını karşılamayı ve güçlendirmeyi hedefler ve ayrıca toplumsal barış ve eğitimde fırsat eşitliğini sağlamada bir araç olarak da kullanılabileceği savunulmaktadır.

  

STEM EĞİTMEN EĞİTİMİ KURSUNUN AMACI NEDİR?

 

STEM Eğitmeni Sertifika Programında STEM odaklı proje-tabanlı öğrenmenin ne olduğunu ve STEM eğitimini nasıl desteklediğini öğreneceksiniz. STEM hakkında bilgi sahibi olma yolunda ilk elden basit ve kısa bir STEM odaklı proje tabanlı öğrenmeyi deneyimleyeceksiniz. Bu eğitimle farklı disiplinlerdeki eğitmenlerimizin deneyimleriyle birlikte öğrenecek ve eğitim sonrasında da bir öğrenme topluluğunun içinde olacaksınız.

 

 

 

STEM EĞİTMEN EĞİTİMİNİ KİMLER ALABİLİR?


STEM eğitimine,

Her branştan ortaokul, lise öğretmenleri, Okulöncesi ve İlkokul öğretmenleri, öğretmen adayları, her bölümden üniversite öğrencileri, anne-babalar ve STEM eğitimine ilgi duyan herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir önkoşul yoktur.

 

 

STEM Eğitimi hakkında Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

 

 

STEM EĞİTMEN EĞİTİMİNİN AMAÇLARI NELERDİR?


STEM eğitimine katılan bireylerin temel kazanımları:


STEM eğitiminin temel amaçlarının ilki, bu alanlarda üretici olarak profesyonel yaşama adım atmak isteyen üniversitelilerin sayısını artırmak; diğeri ise öğrencilerin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik gibi disiplinlerdeki temel bilgi düzeylerini artırarak, günlük yaşamlarında yaratıcı çözümler uygulamalarını sağlamak. Özet olarak bu eğitim modeli, öğrencilere erken yaşta eleştirel düşünme, yaratıcılık ve problem çözme yetileri aktararak, toplumun üretkenlik ve sorumluluk becerilerini artırmayı hedefliyor.


Sadece fen bilimlerinde başarı odaklı bir eğitimi çağrıştıran isminin aksine, STEM eğitim sistemi, öğrencileri tarımdan endüstriye, çevre yönetiminden sağlık hizmetleri ve ulaşım sektörüne pek çok alanda başarı için hazırlıyor. Üstelik model, bilim, matematik ve teknoloji alanlarıyla da sınırlı kalmıyor. İstenildiği takdirde, dilbilgisi, edebiyat ve güzel sanatlar gibi bölümlere de kolaylıkla adapte edilebiliyor.


    


STEM EĞİTMEN EĞİTİMİNİN SÜRESİ VE ŞEKLİ:


                STEM Eğitimi Sertifika Programı internet ortamında uzaktan eğitim imkânıyla verilmektedir. STEM Eğitiminin eğitim süresi 3 aydır. Eğitime ait video ve dokumanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, kursiyerler 7/24 istedikleri zaman sisteme girebilir ve istedikleri kadar izleyebilirler.

 

 

STEM Eğitimi sertifika kursu;


Eğitimin süresi: 3 ay / 100 saat

Eğitim şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile A-senkron video ve dokumanlar üzerinden gerçekleşir.

Katılımcı sayısı: 15

Sınav şekli ve türü: Çoktan seçmeli sınav olup, uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılır.

Sınavın soru sayısı: 20

Sınav hakkı: Tüm kursiyerlerimiz 5 kez sınav hakkına sahiptir. Sınav ücreti alınmaz.

Sertifika sınavı başarı puanı: Sınavda Başarılı Olmak İçin En Az 50 Almak Gerekir.

  

STEM Eğitiminde Uzaktan eğitim nasıl alınacak?


Uzaktan STEM Eğitimi sertifika Programı nasıl alınacak?


STEM Eğitiminin işleyiş süreci;

  • Kesin kayıt sürecini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifresi sms ya da e-mail yoluyla yollanır.
  • Kullanıcı adı ve şifresi ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.
  • Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sisteme yüklü halde gelir.
  • Eğitim süresi boyunca dilediğiniz zaman 7/24 derslerinizi izleyebilirsiniz.
  • Eğitim süresi dolmadan sınavınızı tamamlamalısınız.

 

 

STEM Eğitimi Sertifikası Ödeme seçenekleri:  


 

1.Eğitimlerimizi %100 güvenli ödeme altyapımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz?

 

 

2.Havale, EFT ya da bankamatikten ödeme yapmak isterseniz.

İBRAHİM HALİL CAN

ZİRAAT BANKASI - CEMALPAŞA ŞUBESİ

ŞUBE KODU:2090

HESAP NO: 29256436- 5003

IBAN: TR120001002090292564365003

 

STEM EĞİTMEN EĞİTİMİ SERTİFİKA KURSUNA

KATILMAK İÇİN

0(507) 204 61 82 – 0(507) 204 61 83

0(322) 234 9 234 – 0(322) 458 0 458

 

Benzer Ürünler
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla