Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitimi

İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺4.050,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.850,00(KDV Dahil)
* ₺191,17 'den başlayan taksitlerle

Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası

Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası

Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve Sertifikası

Objektif Testler Eğitimi ve Sertifikası

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİMİZ

 

 

Cinsel terapi Uygulayıcı Eğitimi, Oyun terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Objektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitiminden oluşmaktadır. Alanında kendini geliştirmek isteyen psikolog, psikolojik danışmanlar, çocuk gelişim uzmanı ve aile danışmanları için hazırlanan eğitim kaçırılmayacak bir fırsattır.

 

 Cinsel terapi Uygulayıcı Eğitimi, Oyun terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Objektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitimlerini üniversite onaylı yada uluslararası psikologlar derneği onaylı olarak alabilirisiniz. Paket eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.


    SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Nisan 2019 CUMARTESİ


  • - Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi 120 Saat (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)

  • - Oyun Terapisi  Uygulayıcı Eğitimi (100 saat) (Devlet Üniversitesi Onaylı)

  • - Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi (Çanta Dahildir.) (Devlet Üniversitesi Onaylı)

  • - Objektif Testler  Uygulayıcı Eğitimi (Tüm test materyalleri dahil - 12 test) (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)

  • 4 eğitimi birlikte alın karlı çıkın,

  • Tam anlamı ile yetkin bir psikolojik danışman olmak isteyenler için hazırladığımız bu paketi kaçırmayın. Her biri birbirinden bağımsız olan bu modülleri  (Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası , Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası, Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve Sertifikası, Objektif Testler Eğitimi ve Sertifikasıonline olarak alarak yetkinliğinizi arttırabilir, ayrıca bu eğitimlere merkezlerimizde örgün olarak ta katılma hakkını elde edebilirsiniz. Adana merkez de ve İstanbul şube de bu eğitimlerimiz sık sık örgün olarak ta açılmaktadır. 

  • Normal Eğitim Ücretleri:

Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi ve Sertifikası : 1800 TL


WİSC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası + Çantası : 750 TL


Objektif Testler  Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası + Materyali : 400TL


Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası : 900 TL


Bu dört eğitimi Paket olarak Birlikte aldığınızda 4050TL yerine sadece 1850TL.

Benzer Ürünler
Etiketler
Psikoloji, Psikoloji Paketi, Paketi, Psikoloji Paketi 4, Psikoloji Paketi 4 Farklı, Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji, Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Paketi 4 Farklı Eğitimi, Psikoloji Paketi 4 Psikoloji, Psikoloji Paketi 4 Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Paketi 4 Eğitimi, Psikoloji Paketi Farklı, Psikoloji Paketi Farklı Psikoloji, Psikoloji Paketi Farklı Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Paketi Farklı Eğitimi, Psikoloji Paketi Psikoloji, Psikoloji Paketi Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Paketi Eğitimi, Psikoloji 4, Psikoloji 4 Farklı, Psikoloji 4 Farklı Psikoloji, Psikoloji 4 Farklı Psikoloji Eğitimi, Psikoloji 4 Farklı Eğitimi, Psikoloji 4 Psikoloji, Psikoloji 4 Psikoloji Eğitimi, Psikoloji 4 Eğitimi, Psikoloji Farklı, Psikoloji Farklı Psikoloji, Psikoloji Farklı Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Farklı Eğitimi, Psikoloji Psikoloji, Psikoloji Psikoloji Eğitimi, Psikoloji Eğitimi, Paketi 4, Paketi 4 Farklı, Paketi 4 Farklı Psikoloji, Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitimi, Paketi 4 Farklı Eğitimi, Paketi 4 Psikoloji, Paketi 4 Psikoloji Eğitimi, Paketi 4 Eğitimi, Paketi Farklı, Paketi Farklı Psikoloji, Paketi Farklı Psikoloji Eğitimi, Paketi Farklı Eğitimi, Paketi Psikoloji, Paketi Psikoloji Eğitimi, Paketi Eğitimi, 4, 4 Farklı, 4 Farklı Psikoloji, 4 Farklı Psikoloji Eğitimi, 4 Farklı Eğitimi, 4 Psikoloji, 4 Psikoloji Eğitimi, 4 Eğitimi, Farklı, Farklı Psikoloji, Farklı Psikoloji Eğitimi, Farklı Eğitimi, Eğitimi,
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla