Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi DerneğiHikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi
Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi DerneğiHikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi

4,73
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺4.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.250,00(KDV Dahil)
₺418,89 'den başlayan taksitlerle

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi

Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Masal Anlatıcılığı Eğitimi

   

  

   

 

 

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİ

   

  

   

 

 

Üniversite onaylı Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimini Ömür Boyu Eğitim olarak Ters Yüz Öğrenme Modeli ile vermeye başladık. Ömür Boyu Eğitim olarak eğitim ve danışmanlık alanında yeniliklerin ve inavasyonun öncüsü olmaya devam edeceğiz. Siz değerli öğrencilerimize en iyi eğitim hizmetini en kaliteli kurumlarla iş birliği yaparak geçerlilik ve güvenirlilik sıkıntısı olmadan vermeye devam edeceğiz.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik eğitimini www.omurboyuegitim.com internet adresinden ya da eğitim danışmanlarımızı arayarak hemen satın alabilirsiniz.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik eğitimini satın aldığınızda eğitim danışmanlarımız sizleri arayarak kullanıcı adı ve şifrenizi verecekler ve uzaktan eğitim panelini kullanımını anlatacaklar. Sonrasında bir sorunuz olursa eğitim danışmanlarımız hep sizlerin yanında olacak.

En İyi Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi Ömür Boyu Eğitim iş birliğinde uzman eğitmenler ya da akademisyenler tarafından hazırlanmıştır. Yeşil perde teknolojisi ve ileri düzey canlı eğitim video oluşturma ekibimiz tarafından uzaktan eğitime sunulmuştur.

En kapsamlı Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimini video eğitim, canlı eğitim, ücretsiz materyal ve dokuman desteği ile tamamlarsınız. Ücretsiz uygulama ve süpervizyon derslerine katılır, sonrasında yapılan sınavda başarılı olarak “Üniversite Onaylı Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Uygulayıcı Sertifikasını” almaya hak kazanırsınız. Sonrasında isteyen tüm kursiyerlerimiz örgün Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik eğitimine ücretsiz olarak katılabilirler. 

Canlı eğitimlerimiz ile  süpervizyon ve uygulama derslerinin aylık planlamasını görmek için tıklayınız.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için eğitim uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

 

 

Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitmenlik eğitimi çevrimiçi olarak gerçekleşmektedir.


Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitmenlik eğitiminde profesyonel teori ve uygulama videolarıyla eğitimde başarı oranı yüksektir.


Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitici eğitimi sonunda “Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi Sertifikasına” sahip olacaksınız.

  

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİ AMACI

 

İnsanlığın en kadim becerilerinden biri masal ve hikâye anlatıcılığıdır. Hikâye ve masallar yoluyla çocuklar geleceğe hazırlanmış ve geleceği inşa etmelerinde onlara bu yolla malzemeler sunulmuştur. Günümüzde ise etkili bir şekilde eğitim ortamları başta olmak üzere sosyal her ortamda masal ve hikâyelere yer verilmektedir.

 

Hikâye ve masal dinlemeden büyüyen çocuk olmadığı gibi masal ve hikâye anlatmadan çocuk büyütende veya eğitende yoktur. İşte masal ve hikâyenin öğretici, eğitici ve gizemli dünyasından yararlanmak için “Hikâye ve Masal Anlatıcılığı Eğitici Eğitimi Sertifika Programı” düzenlemiş bulunmaktayız.

  

HİKÂYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR?


Her branştan öğretmenler, öğretmen adayları, her bölümden üniversite öğrencileri, anne-babalar, anlatmayı sevenler ve konuya ilgi duyan herkes katılabilir.


 Katılım için herhangi bir önkoşul yoktur.


Başarılı olan kursiyerlere "HİKÂYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTİCİ EĞİTİMİ" sertifikası verilecektir.

  

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİNDE NELER ÖĞRENECEĞİZ?

 

Masal anlatıcılığı eğitiminde yaş gruplarının gelişimsel özelliklilerine göre masal seçmeyi ve masalı o yaşa göre anlatmayı öğreneceğiz. Ayrıca masal anlatıcılığı eğitiminde farklı gruplara uygun masal oyunları ve ritüeller ile masal saatlerimizi nasıl daha zengin hale getireceğimizin yollarını deneyimleyeceğiz. Tüm bunlarla birlikte masal anlatıcılığı eğitiminde farklı yaş gruplarına uygun masal repertuarı oluşturmaya başlayacağız.

   

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİNİN İÇERİĞİ


Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitici eğitimi suresince aşağıda belirtilen konu başlıklarına çalışmalar yapılacaktır.

·         Masal

·         Türk edebiyatında masal

·         Masal anlatıcılığının amacı

·         Masal anlatıcılığında teknikleri

·         Masal anlatıcılığının işlevleri

·         Masal anlatmanın yöntemleri

·         Masal okuma

·         Masal okumayı sonlandırma

·         Masal okuma örnekleri

·         Örnek masal okumalar

·         Hafıza Teknikleri

·         Hikâyeyi Anlama

·         Anlatım Teknikleri

·         Anlatım Biçimleri

·         Doğaçlama

·         Anlatıcı, Dinleyici ve Hikâye arasındaki ilişki

·         Beden Farkındalığı

·         Mekan Farkındalığı

·         Beden ve Mekan ilişkisi

  

ÇOCUKLARA NASIL MASAL ANLATMALIYIM?


Pedagoji ve masal anlatıcılığı alanında biriktirdiğimiz deneyimler bize çocuklara masal anlatırken özen gösterilmesi gereken kimi incelikler olduğunu gösteriyor. Masal anlatırken dikkat edilmesi gereken inceliklerin başında çocukların yaş gruplarına, zihinsel ve psikososyal gelişimlerine göre onlara anlatılacak masal seçimi geliyor.

 

Masal anlatılırken hangi yaş grubuna göre hangi masalı, nasıl anlatmalıyım sorusu bir masal anlatıcısının kendisine mutlaka sorması gereken bir sorudur. Masal anlatıcısı bu sorunun cevabını da ancak hitap edeceği yaş grubunun gelişimsel özelliklerini tanırsa verebilir.

  

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTİCİ EĞİTİMİ HAKKINDA


·         Sayfamızdan eğitim ücreti kısmına tıklayıp, eğitimi kredi kartınız ile tek çekim yada isterseniz 12 taksit e kadar bölerek satın alınız,

·         Satın alma işleminden sonra Telefonunuza kullanıcı adı ve şifreleri sms ile gönderimi sağlanır, ve eğitim danışmanlarımız sizinle iletişime geçer.

·         Kullanıcı adı ve şifreniz ile sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Eğitime Giriş” butonuna tıklayarak uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

·         Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde yüklü bir şekilde olacaktır.

·         Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatler de sisteme giriş yapabilir ve eğitimi tamamlayabilirsiniz.

·         Eğitim süresi dolmadan sınava giriş yaparak eğitimi tamamlayabilirsiniz.

·         Sınavı bitirdiğiniz tarihten itibaren 30 gün içinde sertifikanız kargo ile adresinize gönderilir.

 

 

HİKAYE VE MASAL ANLATICILIĞI EĞİTMENLİK EĞİTİMİNE

KAYIT OLMAK İÇİN:

0322 234 9 234

0322 458 0 458

0507 204 61 82 (whatsapp)

0507 204 61 83 (whatsapp)

 

0544 204 61 82 (whatsapp)

 

 

 

Etiketler
Hikaye, Hikaye ve, Hikaye ve Masal, Hikaye ve Masal Anlatıcılığı, Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik, Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi, Hikaye ve Masal Eğitmenlik, Hikaye ve Masal Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye ve Masal Eğitimi, Hikaye ve Anlatıcılığı, Hikaye ve Anlatıcılığı Eğitmenlik, Hikaye ve Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye ve Anlatıcılığı Eğitimi, Hikaye ve Eğitmenlik, Hikaye ve Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye ve Eğitimi, Hikaye Masal, Hikaye Masal Anlatıcılığı, Hikaye Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik, Hikaye Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye Masal Anlatıcılığı Eğitimi, Hikaye Masal Eğitmenlik, Hikaye Masal Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye Masal Eğitimi, Hikaye Anlatıcılığı, Hikaye Anlatıcılığı Eğitmenlik, Hikaye Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi, Hikaye Eğitmenlik, Hikaye Eğitmenlik Eğitimi, Hikaye Eğitimi, ve Masal, ve Masal Anlatıcılığı, ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik, ve Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi, ve Masal Eğitmenlik, ve Masal Eğitmenlik Eğitimi, ve Masal Eğitimi, ve Anlatıcılığı, ve Anlatıcılığı Eğitmenlik, ve Anlatıcılığı Eğitmenlik Eğitimi, ve Anlatıcılığı Eğitimi, ve Eğitmenlik, ve Eğitmenlik Eğitimi, ve Eğitimi, Masal, Masal Anlatıcılığı, Masal Anlatıcılığı Eğitmenlik,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla