Bender Gestalt Testi

Bender Gestalt Testi

0,00
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺375,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺290,00(KDV Dahil)
₺29,00 'den başlayan taksitlerle

Bender Gestalt Testi

Görsel Motor Algılama Testi

 

BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testinin Tanıtımı: 

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, çocuklarda görsel motor işlevini görmek için gelişimsel bir test olarak kullanılarak hem yetişkin, hem de çocuklarda uygulanır.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi ile çocuk ve yetişkinlerde zeka geriliği, regresyonu, fonksiyon kaybını ve organik beyin hasarlarını saptamaya ve özellikle regresyon vakalarında da kişilik sapmalarını bulmaya ışık tutmaktadır (zekâ geriliği, afazi, çeşitli organik beyin hasarları, psikozlar, gerçek olmayan hastalanmalar gibi)

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testinin ölçek Türü: Performans testidir.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi grup olarak uygulamaya müsaittir.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi kimlere Uygulanabilir: 5 yıl 6 ay ile 10 yıl 11 ay arasındaki çocuklara uygulanabilir.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testinin Uygulanışı: A, giriş deseni olarak kullanılır. Sonra 1-8’e kadar olan desenler ardarda verilir. Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testini alan kişinin, üzerine desenleri çizebileceği kâğıtlar düz, beyaz ve çizgisiz olmalıdır. Bir kâğıt yeterlidir. Fakat daha düşük zekâ düzeyine sahip veya duyusal yönden huzursuz kişiler için birden fazlası gerekebilir.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testinin Materyali: 9 kart, 1 ya da 2 boş kâğıt, kurşun kalem ve silgi.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testinin materyalini almak için iletişime geçiniz.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi eğitimine isterseniz online ortamda katılabilir. Profesyonel Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi eğitiminin profesyonel video eğitimine katılabilirsiniz.

 

Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi Eğitim materyalini almak ve Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi almak için;

 

0322 458 0458     -    0507 204 61 82

0322 234 9 234    -    0507 204 61 83

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla