Üniversite OnaylıANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)
Üniversite OnaylıANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)

ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)

0,00
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺350,00(KDV Dahil)
₺45,11 'den başlayan taksitlerle

 

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)ne isterseniz online ortamda katılabilir. Profesyonel Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)nin profesyonel video eğitimine katılabilirsiniz.

 

AGTE NEDİR ?

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte); 0-6 yaş arasındaki çocukların gelişimsel açıdan değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanan bir envanterdir.

 

AGTE NEREDE UYGULANMAKTADIR ?

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) çocuk ruh sağlığı alanında çalışan Psikologlar tarafından uygulanmaktadır.

 

AGTE NASIL UYGULANMAKTADIR ?

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) çocukların, 0-3 aydan başlayarak, 48-72 ay dilimine kadar aylık periyotlarla; dil gelişimi, zihinsel becerileri, küçük-kas gelişimi, büyük-kas gelişimi, sosyal gelişimi ve öz bakım becerileri tek tek incelenip gözlenerek puanlanır. Bu değerlendirme eğer mümkün ise anne-baba ve çocuğun bir arada olduğu bir ortamda yapılır.

 

 

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)nde uygulayıcı tarafından anne-babaya yöneltilen soruların yanı sıra çocuk da aynı zamanda gözlem altına alınmaktadır. Adım adım çocuğun sahip olduğu her beceri değerlendirmeye alınmaktadır.

 

Ankara gelişim tarama envanteri (AGTE), bebek ve çocukların gelişimi ile ilgili derinlemesine ve sistemli bilgi sağlayan bir değerlendirme aracıdır.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte), 0-6 yaş bebek ve çocukların şu andaki gelişimini ve becerilerini annelerden alınan bilgiler doğrultusunda değerlendirmektedir.

 

Bu şekilde uygulama, annelere gelişim açısından önemli davranışları daha iyi gözleyebilme ve çocukları daha iyi tanıyabilme olanağı sağlamaktadır.

 

AGTE EĞİTİMİNİ KİMLER ALABİLİR ?

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte), anneler dışında babalar, bakıcılar ve öğretmenler tarafından da yanıtlanabilir.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)nin materyalini almak için iletişime geçiniz.

 

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) Eğitim materyalini almak ve Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) eğitimihakkında ayrıntılı bilgi almak için;

 

 

 

Benzer Ürünler
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla