Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺1.450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.000,00(KDV Dahil)
* ₺103,33 'den başlayan taksitlerle

Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

(Uygulayıcı Eğitmenliği Programı)

255 Saatlik Formatörlük Sertifikası

Akıl zeka Oyunları formatörlüğü

AKIL VE ZEKA OYUNLARI FORMATÖRLÜK EĞİTİMİ SERTİFİKA KURSU

 

 

Akıl zeka oyunları Formatörlük eğitimi akıl zeka oyunları eğitiminin daha kapsamlı halidir. Akıl zeka oyunları ile akıl zeka oyunları eğitici eğitiminin birlikte alınması ile “Akıl Zeka Oyunları Formatörü” unvanına sahip olunabilir. Akıl zeka oyunları Formatörlüğü eğitimini üniversite onaylı olarak şimdi online olarak da alabilirsiniz. Online Akıl Zekâ Oyunları Formatörlük Eğitimine omurboyuegitim ve Ankara eğitim sertifikadan güvenli olarak başarı olarak alabilirsiniz.

 

Akıl zeka oyunları Formatörlüğü eğitim ile hem eğitimler düzenleyebilir hem de MEB’e bağlı özel ve devlet okullarında akıl oyunları atölyesi açabilir, egzersiz ve kurs düzenleyebilirsiniz.

 

SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Nisan 2019 CUMARTESİ

(Son 3 kontenjan)


              Milli Eğitim Bakanlığı Seçmeli Derslere Akıl Zeka Oyunları Dersini koyduktan sonra hem biz hem de bir çok kurum Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifika Programları açmaya başladı. Ancak hem biz hem de diğer kurumlar talebi karşılayacak kadar yeterli eğitmen yetiştiremedik. 


            Akıl zeka Oyunları Formatörlüğü programın amacı Akıl Zeka Eğitmeni-Uygulayıcısı olacak kişileri eğitebilecek niteliklere ve sertifikaya sahip kişileri yetiştirmektir. Eğitimin sonunda alacağınız sertifika ile Eğitmen Eğiticisi unvanı alacaksınız.


Not: Akıl Zeka Oyunları Formatörü hem eğitmen eğiticisi olur hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olur.

 

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi Ücretleri;


Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Eğitimi alanlar:                    750 +KDV


Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlik Eğitimi almayanlar;             1000+KDV

  


AKIL VE ZEKA OYUNLARI FORMATÖRLÜK EĞİTİMİ


HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN:


0507 204 61 82 / 0507 204 61 83

Benzer Ürünler
Etiketler
Akıl, Akıl Zeka, Akıl Zeka Oyunları, Akıl Zeka Oyunları FORMATÖRLLÜĞÜ, Akıl Zeka FORMATÖRLLÜĞÜ, Akıl Oyunları, Akıl Oyunları FORMATÖRLLÜĞÜ, Akıl FORMATÖRLLÜĞÜ, Zeka, Zeka Oyunları, Zeka Oyunları FORMATÖRLLÜĞÜ, Zeka FORMATÖRLLÜĞÜ, Oyunları, Oyunları FORMATÖRLLÜĞÜ, FORMATÖRLLÜĞÜ, Akıl ve, Akıl ve Zeka, Akıl ve Zeka Oyunları, Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük, Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi, Akıl ve Zeka Formatörlük, Akıl ve Zeka Formatörlük Eğitimi, Akıl ve Zeka Eğitimi, Akıl ve Oyunları, Akıl ve Oyunları Formatörlük, Akıl ve Oyunları Formatörlük Eğitimi, Akıl ve Oyunları Eğitimi, Akıl ve Formatörlük, Akıl ve Formatörlük Eğitimi, Akıl ve Eğitimi, Akıl Zeka Oyunları Formatörlük, Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi, Akıl Zeka Oyunları Eğitimi, Akıl Zeka Formatörlük, Akıl Zeka Formatörlük Eğitimi, Akıl Zeka Eğitimi, Akıl Oyunları Formatörlük, Akıl Oyunları Formatörlük Eğitimi, Akıl Oyunları Eğitimi, Akıl Formatörlük, Akıl Formatörlük Eğitimi, Akıl Eğitimi, ve, ve Zeka, ve Zeka Oyunları, ve Zeka Oyunları Formatörlük, ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi, ve Zeka Oyunları Eğitimi, ve Zeka Formatörlük, ve Zeka Formatörlük Eğitimi, ve Zeka Eğitimi, ve Oyunları, ve Oyunları Formatörlük, ve Oyunları Formatörlük Eğitimi, ve Oyunları Eğitimi, ve Formatörlük, ve Formatörlük Eğitimi, ve Eğitimi, Zeka Oyunları Formatörlük, Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi, Zeka Oyunları Eğitimi, Zeka Formatörlük, Zeka Formatörlük Eğitimi, Zeka Eğitimi, Oyunları Formatörlük, Oyunları Formatörlük Eğitimi, Oyunları Eğitimi, Formatörlük, Formatörlük Eğitimi, Eğitimi,
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla