Bursa Hasta Kabul Sertifikası

Bursa Hasta Kabul Sertifikası

0,00
İndirim Oranı : %58 İndirim
Fiyat : ₺1.296,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺540,00(KDV Dahil)
₺69,60 'den başlayan taksitlerle

Bursa  Hasta Kabul Sertifikası

Bursa  Hasta Kayıt Kabul Sertifikası

 

SON BAŞVURU TARİHİ : 2O  NİSAN CUMA


              Bursa'da Hastanelerde kullanılan programların aktif bir şekilde kullanılması ile bizler randevu alabiliyor, tedavi olabiliyor ve bir önceki gelişimize ait raporlar evrakları doktorlar görebiliyor. Hasta- Kayıt elemanları tarafından verilen bu hizmetlerin aksaması halinde, hastane ve kliniklerde uzun kuyruklar, saatlerce doktor beklenmesi veya raporların karışma ihtimali ve dosyaların bulunamaması ve tüm tetkiklerin yeniden yapılması gerekir. Bu nedenle, Hasta Kayıt kabulde çalışan elemanların teknik eğitimlerinin olması gerekmektedir. Bursa Hasta Kayıt kabul elemanlarından tıbbi sekreterler aynı zamanda doktorların yanında ve ameliyat hasta kabul bölümünde de çalışabildikleri için, özellikle hasta iletişimi konusunda da mutlaka eğitimli olmak zorundadırlar.

Hastanede çalışan herkes hastaneyi temsil edeceğinden, hastanenin imajını ilk hastaların zihninde uyandıran kişiler hasta-kayıt kabul elemanlarıdır. Bu nedenle, Hasta- kayıt kabul elemanlarının mesleki becerilerinin yanında iletişimine de her an dikkat edilmektedir.

BURSA HASTA KAYIT KABUL  SERTİFİKASININ AMACI

          Hastanelerin sayısı arttıkça, raporlama, randevu verme, dosyaların arşivlenmesi ve ödeme makbuz kısımlarında da yoğunluk yaşanmaktadır. Bu nedenle, Sağlık alanında yapılan tüm yatırımlarda doktor, hemşire gibi teknik ekip gerekirken çok fazla sayıda hasta kayıt kabul elemanı da aranan teknik ekip çalışanlarından biri olarak karşımıza çıkar.

 

BURSA HASTA KAYIT KABUL ELEMANLARININ GÖREVLERİ NELERDİR?

Hasta karşılama

Hasta yönlendirme

Hasta ile etkili iletişim kurma

Hastaya verilecek danışma hizmetleri gibi temel görevleri bulunmaktadır.

 

 

Bursa HASTA KAYIT KABUL İŞ İSTİHDAM OLANAKLARI

Tüm devlet ve özel hastanelerde

Doktorların yanında

Özel muayenelerde

Kliniklerde hasta kayıt kabul elemanları görevlendirilmektedir.

 

 

Bursa HASTA KAYIT KABUL SERTİFİKASINI NASIL ALIRIM?

Ömür boyu eğitim. Com tarafından uzaktan-eğitim yöntemi ile verilen Hasta kayıt kabul sertifika eğitimlerine günün her saatinde istediğiniz zamanlarda ulaşabilir, dersinizi alabilirsiniz. Eğitim 60 gün sürmekte olup, eğitime ait dökümanlar ve  videolar sisteme eklenmiş olarak eğitiminize başlarsınız.

  

Eğitimin Amacı

Benzer Ürünler
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla