Profesyonel-Yasam-Koclugu-Egitimi1

Profesyonel-Yasam-Koclugu-Egitimi1

5,00
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺2.160,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.600,00(KDV Dahil)
₺206,22 'den başlayan taksitlerle

PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

   

               

·         Kontenjan: Maksimum 15 kişi ile sınırlıdır.


·         Eğitimin Ücreti: 790 TL


·         Eğitimin Süresi: Toplam 210 saat Eğitim ve Sertifika


·         Kredi Kartına: 9 Taksit imkânı


·         Alacağınız Belgeler: Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika verilecektir.


·         Bilgi ve Kayıt: 0322 234 9 234 ve 0507 204 61 82 ve 0507 204 61 83

·         Eğitim İşleyişi: Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Online

 

 

 

YAŞAM KOÇLUĞU NEDİR?


Yaşam koçluğu, kişinin başarılı ve mutlu bir yaşam sürebilmesi için yaşama becerisini ve farkındalığını arttırmaya, iç kaynaklarına ulaşma ve bunları hedef ve istekleri doğrultusunda kullanmasına destek sağlayan özel bir süreçtir.

 


YAŞAM KOÇU KİME DENİR?


Yaşam koçu kişiyi mevcut durumdan ideal duruma taşıyan kişidir. Yaşam koçu olmak için devlet üniversitesi onaylı profesyonel yaşam koçluğu eğitimine katılıp, başarı ile tamamlamanız gerekmektedir.

  

PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ AMACI

 

Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi,  yaşam koçu kişiyi mevcut durumdan ideal duruma taşıyan kişidir. Yaşam koçluğu tamamen zihne yönelik bir çalışmadır, kişinin iç sıkıntılarını, kararsızlıklarını, arayışlarına çözüm üreten ideal yol arkadaşlığıdır.  Günümüz dünyasında bireyler kendilerine bir yaşam koçu tayin etmekte ve yaşam koçu ile birlikte hareket etmektedir. İhtiyaç halini alan yaşam koçluğu dünya da olduğu kadar ülkemizde de revaçtadır. Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi ile koçluk alanında yetkin bir uzman olabilirsiniz.

 

Profesyonel yaşam koçları öğrendiği koçluk becerileri ile aile  ve fertlerinin yanında olup, aile  ve fertlerinin sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın tasarlanmasında yardımcı olur.

 

KOÇLUK MESLEK TANIMI (MYK MESLEK TANIMI)

 

Koç, ilgili yasal süreçler, kalite normları ve hizmet prosedürleri çerçevesinde; koçluk süreçlerinin iş organizasyonu ve süreç başlatma faaliyetlerini gerçekleştiren, koçluk sürecini yürüten ve bireysel mesleki gelişimini sağlayan nitelikli kişidir. Koç, müşterilerin kişisel ve profesyonel potansiyelini gerçekleştirmeye yönelik farkındalık, gelişim ve çözüm seçeneklerini artırıcı ve bu yönde destekleyici çalışmaları yürütür.

  

Mesleki Yeterlilik Kurumu Koçluk Standardı İçin Tıklayınız.

29/6/2013 – 28692 tarihli resmi gazetede koçluk mesleği duyurulmuştur;


KOÇ; ulusal meslek standardı (standart kodu: 13UMS0318-6), sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş, MYK İş ve Yönetim Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

 

 

Benzer Ürünler
Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla